(067) 904-99-11 (050) 633-77-63 (044) 222-50-34
 • Осушувачі повітря

  Відображати:
  Сортування
  Осушувач повітря FAIRLAND DH 90
  Осушувач повітря FAIRLAND DH 90- продуктивність 90 літрів на добу. Осушувач повітря для басей..
  Базовано на 0 відгуках.
  Опис Код товару: 511
  58266 грн. 2107.27$ 1782.75€
  Уточнюйте за телефоном
  Осушувач повітря FAIRLAND DH 120
  Осушувач повітря FAIRLAND DH 120 - продуктивність 120 літрів на добу. Осушувач повітря для б..
  Базовано на 0 відгуках.
  Опис Код товару: 512
  62127 грн. 2246.91$ 1900.88€
  Уточнюйте за телефоном
  Осушувачі повітря
  Осушувачі повітря - обладнання для регулювання вологості повітря в приміщенні.
   
  При будівництві басейнів в приміщенні або з часом дуже важливо замислитися над тим що варто купити осушувач повітря для басейну.
  Так як приміщення в яких знаходиться джерело води мають підвищену вологість. Особливо криті басейни та сауни, де випаровування води в замкнутому просторі призводять до появи сильного конденсату, а висока вологість - це в першу чергу причина зростання грибка і цвілі на стінах і стелі приміщення. Для матеріалів і устаткування - це швидкий знос, а для людини підвищений ризик для здоров'я. Тому для регулювання вологості в приміщенні з басейном варто задуматися про те щоб купити осушувач повітря. Оптимальним значенням відносної вологості повітря прийнято вважати 55-60%
   
  В основу роботи осушувачів повітря закладений конденсаційний принцип. Повітря втягується і охолоджується, волога знаходиться в ньому - виводиться назовні, в той час як на виході повітря прогрівається на 4-6 градусів. Циркуляція повітря через осушувач для басейну знижує рівень відносної і абсолютної вологості приміщення.
   
  Як вибрати осушувач для басейну
   
  Перед тим як купити осушувач повітря для басейну потрібно прорахувати необхідний потенціал апарату для приміщення в якому він буде використовуватися.
  При виборі осушувачів повітря слід орієнтуватися на наступні параметри:
  1) Обсяг приміщення (м. Куб.) - Максимальний обсяг території, яку здатний ефективно обробити осушувач повітря.
  2) Продуктивність (л / ч) - обсяг конденсату, який здатний виділити осушувач повітря з навколишнього середовища за період часу.
  2.1) Варто враховувати що при стандартних значеннях температури води в басейні і повітря в приміщенні з 1м.кв. дзеркала води випаровується близько 150мл / ч.
  3) Вироблений шум при роботі пристрою (дБ) - особлива увага даному параметру слід приділяти для житлових приміщень, так як чим потужніший обладнання, тим вище рівень шуму який воно виробляє.
  4) Тип монтажу - існують підлогові, настінні, вбудовані види осушувачів повітря.
   
   
  Якщо Ви замислюєтеся про те щоб купити осушувач повітря для басейну в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або будь-якому місті України за доступною ціною, Ви можете це зробити в нашому інтернет-магазині!
   
  Ми пропонуємо широкий вибір осушувачів для басейнів марки Fairland і Apex продуктивністю від 60 до 120 л / добу, для приміщень від 65 до 450 м. Куб.
  Моделі Apex - підлогового вузького вертикального типу. З легкістю впишуться в кут приміщення і скрасять будь-який інтер'єр.
  Моделі Fairland - настінного типу. Можуть встановлюватися як на підлозі так і вішатися на стіни.
   
  Якщо Ви вирішили купити осушувач повітря для басейну, але не впевнені яка модель Вам підійде - телефонуйте нам. Ми допоможемо Вам визначитися з вибором товару.
   
  Наші ціни на осушувачі повітря Apex і Fairland приємно Вас здивують!

  Мы Вам перезвоним!

  Введите Ваш телефон