(067) 904-99-11 (050) 633-77-63 (044) 222-50-34
 • Гідромасажні басейни SPA

  Відображати:
  Сортування
  Гідромасажний басейн СПА IQUE Серія FAMILY LUX
  Компактнийгідромассажний басейн Ique Capri може бути встановлена ​​практично де завгодно. Дана мо..
  Базовано на 0 відгуках.
  Опис Код товару: 408
  193882 грн. 7128$ 6272.64€
  На складі
  Гідромасажний басейн СПА IQUE Серія FAMILY LUX
  Компактний гідромасажний міні басейн СПА IQUE Corsica може бути встановлена ​​практично..
  Базовано на 0 відгуках.
  Опис Код товару: 407
  204303 грн. 7511.13$ 6609.79€
  На складі
  Гідромасажний басейн СПА IQUE Серія PLATINUM
  Гідромасажні басейни СПА в даний час стали всесвітнім символом респектабельності та здорового спо..
  Базовано на 0 відгуках.
  Опис Код товару: 404
  263894 грн. 9702$ 8537.76€
  На складі
  Гідромасажний басейн СПА IQUE Серія DREAMLINE II
  Гідромасажні міні басейни спа, компанії IQUE це комфорт, що перевищує всі очікування - довговічні..
  Базовано на 0 відгуках.
  Опис Код товару: 405
  292169 грн. 10741.5$ 9452.52€
  На складі
  Гідромасажний басейн СПА IQUE DREAMLINE II (MicroSilk+WIFI)
  Гідромасажні басейни СПА в даний час стали всесвітнім символом респектабельності та здорового спо..
  Базовано на 0 відгуках.
  Опис Код товару: 406
  339293 грн. 12474$ 10977.12€
  На складі
  Гідромасажні басейни SPA
  Виробники. «IQUE» - це англійська компанія, що виробляє гідромасажні басейни СПА. У співпраці з американськими компаніями Бальбоа (виробляє комплектуючий обладнанням і є найбільшим розробником і виробником обладнання для спа басейнів у світі) і ARISTECH (виробляє акрилові чаші для спа басейнів IQUE з високоякісного матеріалу нового покоління) який забезпечує міцність, зносостійкість і відмінний зовнішній вигляд спа басейнів , Збірка гідромасажних басейнів виробляється на власному заводі в КНР під контролем компанії. Основні переваги гідромасажних басейнів IQUE це висока якість, максимальна комплектація, доступна ціна.
   
  Функції. Лікувальний ефект СПА заснований на комбінації дії тепла, масажу і ефекту невагомості. При гідромасажі в організмі людини
  • прискорюються обмінні процеси.
  • поліпшується кровообіг.
  • збільшує надходження поживних речовин і кисню в тканини і органи.
  • виводить токсичні речовини за рахунок посиленого потовиділення.
  • психологічне відновлення після гідромасажу.
  • допомагає відновити життєві сили і зняти нервову напругу (поліпшує сон)
  • тонізується серцевий м'яз.
  • посилюється кровообіг і лімфоток.
  • відновлює тонус м'язів (ефект прирівнюється до фізичних навантажень)
  • зміцнює нервову систему

  Басейни СПА, що імітують цілющий вплив природних термальних джерел, вперше з'явилися в Америці. І по конструкції їх прийнято розділяти на портативні і стаціонарні. Якщо в стаціонарних СПА-басейнах для розміщення обладнання, що забезпечує очищення і подачу води, потрібні додаткові площі, то в портативних СПА воно повністю уміщається в корпусі басейну.

  У зв'язку з цим останнім часом все більш популярними стають спа басейни. Що являє собою спа басейн? Треба відразу сказати, що зі звичайним плавальним басейном спа басейн не має майже нічого спільного. На відміну від звичайного басейну, спа басейн призначений не для плавання, а для гідромасажних процедур.
  Сьогодні на ринку представлені гідромасажні басейни спа різних виробників, різних форм і розмірів. Можна знайти невеликі гідромасажні басейни, призначені для установки в приватних будинках, а можна відшукати більш складні і функціональні моделі, які відмінно підійдуть для комерційного використання. У гідромасажних спа басейнах є все, що може знадобитися для ефективної оздоровчої гідротерапії: вода, ефект невагомості, тепло і масаж. У гідромасажних басейнах строго витримується певна сила тиску води (у дві атмосфери), завдяки чому гідромасаж в таких басейнах володіє винятковим лікувальним ефектом: повністю розслабляються м'язи, знімається втома, проходить біль у суглобах. Дно в гидромассажних басейнах спа обладнано спеціальними зручними сидіннями, в яких можна сидіти або напівлежати, залежно від того, який саме вид гідромасажу ви віддаєте перевагу. Сидіння в спа-басейнах розташовані на різній висоті, завдяки чому в такому басейні можуть комфортно відпочивати і дорослі, і діти.
   
  Форма кожного сидіння в гидромассажних басейнах СПА фірм «Pinnacle СПА» і «IQUE» є результатом численних випробувань і ретельної розробки інженерами з урахуванням антропометричних параметрів різних фігур людини. Тому в модельному ряду гідромасажних міні басейнів «Pinnacle СПА» і «IQUE» ви не знайдете двох схожих сидінь. Вигини, вигнуті і увігнуті поверхні, поглиблення повторюють форму тіла - максимально зручні і розташовують до релаксації.
   
  Тип сидіння варіюється залежно від обраної моделі міні басейну СПА і мають ряд особливостей:
   
  Кут нахилу в сидіннях «IQUE» і «Pinnacle СПА» виконаний таким чином, що при посадці в них створюється відчуття невагомості, виділяючи їх на тлі традиційних сидінь інших виробників СПА. Форма сидінь «Глибокий V», дозволяє мінімізувати плавучість і досягти максимального комфорту в сидячому положенні. У повністю лежачому сидіння передбачені поглиблення для ніг з індивідуальними форсунками для гідромасажу стоп, гомілок і стегон. Над сидіннями розташовуються гідромасажні форсунки. Різні види форсунок для гідромасажу забезпечують різні види впливу на тіло. Для прикладу можна навести декілька найбільш поширених типів масажних форсунок: форсунка з обертається подвійний струменем, що забезпечує широкий і вузький масаж, що активізує кровообіг; для масажу попереку чудово підходить форсунка з безліччю асиметричних струменів; пульсуюча форсунка, яка впливає на м'язи ударами водних струменів, розслабляючи й тонізуючи м'язи.
   
  Гідромасажні басейни спа досить прості і зручні в експлуатації. Їх не потрібно підключати до водопроводу. Достатньо один раз набрати в спа басейн води, а далі її чистота та якість буде підтримуватися електронними системами самого басейну. У хороших гідромасажних спа басейнах вода фільтрується при первинному наборі в басейн. Далі вода постійно фільтрується в процесі експлуатації басейну. Крім того, виробляється і біологічне очищення води за допомогою озонатора. У деяких моделях спа басейнів застосовується і система очищення води на основі ферментів. Така система очищення дозволяє усувати з води непотрібні домішки біологічного походження. Постійна фільтрація та дезінфекція дозволяє зберігати воду в спа басейні кристально чистою і прозорою протягом тривалого часу.
   
  Попереднє очищення за допомогою фільтра грубої очистки Аква-Клара. При первинному наповненні або зміні води фільтр підключається до звичайного водопровідного гнучкому шлангу і опускається в фільтраційне відділення ванни, забезпечуючи очищення води від металів, хлору та інших забруднюючих домішок.
   
  Фільтраційний процес. Всі басейни СПА компанії «Pinnacle СПА» класу люкс мають мульти-фільтри з площею фільтрації до 1400дм2. У комбінації з плаваючою заслінкою, що відокремлює залишки сміття і утримує їх у фільтраційному відсіку, забезпечується очищення води всередині ванни СПА. Біологічне очищення за допомогою озонатора. Компактний озонатор на основі коронного розряду, є обов'язковим атрибутом у міні басейнах СПА від «Pinnacle СПА», що дозволяє знезаражувати воду без використання хімічних засобів і максимально безпечно для людини.
   
  Гідротерапія MicroSilk в Гидромасажная Спа IQUE. Розроблена і впроваджена в гідромасажні спа міні басейни, заснована на принципі подачі повітря під високим тиском у воду. У міру зниження тиску він розчиняється і створюється велика кількість бульбашок, збагачених киснем на 70%.
  ЛІКУВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ MicroSilk (система СПА «IQUE») MicroSilk проти екземи. Збагачені киснем мікропухирці MicroSilk забезпечують пілінг, зволоження, очищення і зменшення свербежу у людей, страждаючих екземою. MicroSilk проти іхтіозу .Іхтіоз - вроджене шкірне захворювання, при якому шкіра покрита жорсткими шорсткими лусочками. Іхтіоз вимагає постійного леченія.Всего за 20 хвилин MicroSilk неінвазивним шляхом очищає, пілінг, зволожує і пом'якшує шкіру. MicroSilk проти псоріазу. Мікропухирці MicroSilk ретельно обволікають і тепло MicroSilk покращує кровообіг і обмін речовин, що знімає почервоніння шкіри, видаляє синці та пігментні плями. Зволожуючий ефект: Бульбашки насичують шкіру, роблячи її м'якою і шелковістой.Омолажівающій ефект: Покращує вироблення колагену, видаляє зморшки, розгладжує шкіру і надає їй здоровий колір. Відновлює клітини шкіри: Кисень відомий своїми лікувальними властивостями, він може видаляти рубцеву тканину. «Вологий» кисень легше вбирається в шкіру. Володіє антибактеріальними властивостями: Кисень зберігає шкіру здоровою, знищуючи бактерії.
   
  Wi-Fi модуль від компанії Бальбоа вбудований в деякі моделі спа бассейнов.Позволяет підключиться до мережі інтернет, завдяки програмі на вашому телефоні або планшеті, і запрограмувати вашу Спа до використання заздалегідь. Установка температури включення і налаштування фільтраційних циклів - все це здійснюється через інтерфейс користувача програми.

  Мы Вам перезвоним!

  Введите Ваш телефон